CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

Çelik Çatı

Çelik çatı, yüksek direnci ve mukavimliğiyle yapı bütünlüğünü korur. Çelik çatının tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden hızlı monte edilmesi, daha hafif olması ve uzun ömürlü bir kullanım sağlaması, yapı ağırlığına ek bir ağırlık meydana getirmemesi ve en önemlisi doğal afetlerde güvenli olmasıdır.

Çelik çatı malzemelerini oluşturan elemanlar, fabrikasyondur ve kullanılan koruyucu malzemeler, çatı kalitesini arttırır. Çelik çatı sistemlerinin metal yapısı, yüksek ısıya ve soğuğa dayanıklılığını arttırıcı bir unsurdur.

Sadece sanayi yapıları için değil, toplu yaşam binaları için de tercih edilen "çelik çatı sistemi" ekonomik çözümlerle büyük açıklıklar oluşturulmasını ve farklı malzemelerle kaplama yapılmasını sağlar. Binaların ömrünü kısaltan rutubet vs gibi dış etkenlerden çelik çatı sistemi ile önlenmesi mümkündür. Kurulum, montaj ve ekonomik açıdan daha avantajlıdır. Zemin ve ortam farkı gözetmeksizin her mevsim, her bölgede kolaylıkla uygulanabilir.

Keops Yapı, tüm çelik çatı projelerini en ekonomik performanslarda uygulayabilir, farklı proje uygulamalarını genel görünüm bütünlüğünü bozmadan sorunsuzca estetik formlarda tamamlayabilmektedir.

TOP
<