CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

Güvenlikli İskele Kiralama Hizmeti

Hızlı ve kaliteli hizmet üretenler için güvenlikle performansı bir arada sunan Güvenlikli İskele Sistemi iş güvenliği risklerini kontrol altına almak isteyen firmalar için önemli fırsatlar sunmaktadır.

İnşaat sektöründe meydana gelen kazaların önemli bir çoğunluğu çalışan personelin yüksekten düşmesi sonucu oluşmaktadır. Bu talihsiz kazalar, ölüm veya iş görmezlikle sonuçlanmaktadır.

İşte bu noktada Güvenlikli İskele Sistemi, iş güvenliği ve insan sağlığını ön planda tutan Keops Yapı'nın ekipman parkurunun önemli bir bileşeni olmaktadır.

Keops Yapı olarak Güvenlikli İskele Sistemi'ni kiralama yoluyla şantiyelerimizin hizmetine sunarak iş sağlığı ve güvenliği konularında inşaat sektöründe öncü rol üstlenmektedir.

 Avrupa Birliği ülkelerinde kullanılması zorunlu olan bu emniyetli iskele sistemi, cephe izolasyonunda / mantolamada, dış cephe boyamada, duvar yapımında, iç ve dış sıva yapımında, cephe giydirmede yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kiralık Güvenlikli İskele, güvenli ve hızlı iş üretimini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda %30 oranında verimli çalışma imkanı sağlayarak firmalara zaman performansı kazandırmaktadır.

Kiralık Güvenlikli İskele Hizmeti için detaylı bilgi veya teklif talebinde bulunmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 GÜVENLİKLİ İSKELENIN KURULUM VE ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

Güvenlikli İskele kurulmadan önce düşmeye karşı koruyucu ekipmanları da içeren güvenli bir çalışma sistemi tasarlanmalı ve uygulama ona göre yapılmalıdır.

Güvenlikli İskele'nin tüm bileşenleri ve modülleri cepheye sağlam ve güvenli bir şekilde bağlanarak desteklenmelidir.

 Güvenlikli İskele'nin cepheye olan bağlantısında TSEN12810-1 standartlarında belirtilen parametrelere uyulmalıdır.

Çalışma alanına ulaşabilmek için uygun merdiven ve basamaklar olmalıdır.

Güvenlikli İskele düzenli periyotlarla bakımı ve kontrolü yapılmalıdır. Güvenlikli İskele'nin kurulması ve sökülmesi uzman personel tarafından kesinlikle yapılmalıdır.

Bütün olarak kurulmamış platformlarda çalışma yapılmamalı, sistem eksiksiz /full kurulduktan sonra çalışılmaya başlanmalıdır. Güvenlikli İskele'ye taşıyabileceği kapasitenin üzerinde yük bindirilmemelidir.

GÜVENLİKLİ İSKELE SİSTEMİN ÖZELLİKLERİ

İş kazalarını minimize eden, işçi güvenliğini ise kat kat artıran emniyetli bir sistemdir.

Güvenlikli İskele içinde minimum yükseklik 190 cm olacak şekilde dizayn edildiğinden rahat ve konforlu bir çalışma ortamı sağlar.

TS EN 12811-1 standartlarında uygun olarak çalışan güvenliği için yan korkuluk, topukluk, kilitlenebilen metal kalas, h:100 cm seviyesinde yatay korkuluk bileşenleri vardır.

Konsol sistem aksesuarları ile hareketli cephelerde ekonomik ve güvenli çözümler sunmaktadır.

TOP