CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

İK

Keops Yapı, istikrarlı büyüme ve değişimdeki öncülüğüne paralel olarak modern insan kaynakları yönetimindeki gelişmeleri dikkate alarak kendisini en yeni şartlara uyarlar.

Keops Yapı, girişimci ve cesur yönetişim tarzını teşvik ederek çalışanlarıyla şirket hedefleri arasında duygusal bağ oluşmasına önem verir. Böylelikle çalışanlar, ayırt edici yeteneklerini özellikli işlerde öne çıkarma fırsatı bulurlar. Başarısını gösterme isteği ile şirket stratejilerinin uyumuna paralel olarak verimli insan sermayesi kalıcı başarılar üretebilir bir fırsat sunar.

Keops ekibinde, yer alacak adaylarda aranan ortak özellik, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetenekler dışında, ilk olarak stratejik değerlerimizle doğru orantılı kişilik özelliklerine sahip olunmaları gerekir. Dürüst olmak, iş arkadaşlarını ve şirketini sahiplenmek, sonuç odaklı yaratıcı fikirler üretmenin yanında innovatif / yenilikçi çözümler getirebilme becerileri en başta değerlendirilen kriterlerdir.

Keops Yapı'da; kariyer potansiyeli olan yetenekli çalışanların gelecekleri, performans sistemi verileriyle bağlantılı olarak nesnel koşullarda belirlenir. Mesleki bilgi ve beceri ile kişisel gelişimleri desteklenerek üst kademelere yükselebilecek potansiyel adaylar haline getirilmeleri sağlanır. Daha sonra bunlar, ihtiyaç duyulan pozisyonlar için öncelikle değerlendirilmeye alınır.

TOP