CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?Isı Yalıtımı (Mantolama)

Keops Yapı

Isıyalıtımında (İzolasyonu) esas prensip ısı yalıtım işleminin / elemanlarının yapıyı dışarıdan sağlamca ve kesintisiz çevrelemesidir.

Keops Yapı, binanın yalıtım ihtiyacını çözümlerken hem işçilik olarak hem de kullandığı malzeme bileşenlerinin kalitesi açısından ödün vermeden çalışmaktadır.

Cephe Isı Yalıtımı

Ticari Yapılar

"Yürüyen Çelik İskele" hem kurulum aşamasında hem de iş akışlarında iş performansını artıracak şekilde kullanılacak bir platformdur. Havaalanı, fabrika ve tavan yüksekliği fazla olan yapılarda verimli iş akışı sağlar. Diğer taraftan 2 personelin kolaylıkla kurabileceği esnek bir yapıya sahiptir. Keops Yapı, farklı çalışma yüksekliğine veya ihtiyaçlara göre değişik ölçülerde hizmet sunabilmektedir.

Çatı Isı Yalıtımı

Yalıtım sektöründe dayanıklı, uzun ömürlü, daha çok enerji tasarrufu sağlayan malzemelere olan talep gün geçtikçe artmaktadır. Keops Yapı, bu alanda bilinen en yeni malzeme gelişmelerini takip ederek müşterilerine sunmaktadır. Çatı ısı yalıtımı / izolasyonu konusunda da her türlü binanın yalıtılmasında kullanılabilen poliüretan türlerinden biri de "Sprey Poliüretan Köpük"lerdir...

Temel Isı Yalıtımı

Temel, bina yapısının toprağa oturduğu yerdir. Bina yere yerleşirken doğal olarak toprakla etkileşime girmektedir. Bu noktada binanın temel kısımlarının toprakla etkileşime girdiği yüzeylerde ısı ve su kaçakları oluşmaktadır. Her iki biçimde de oluşan kaçaklar yoğuşmaya, neme veya çürümeye en önemlisi "taşıyıcı sistem elemanları"nın (demirlerin) korozyonuna / oksitlenmesine yol açar. Bu bina güvenliği için kritik bir tablodur...

 
TOP