CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

24 Ay Faizli Yalıtım Kredisi (İzoder- Şekerbank)

İZODER KREDİSİ İLE ÖDEME ( 24 – 60 AY VADELİ ÖDEME SEÇENEĞİ )

Binanıza mantolama yapmaya keops yapı ile karar verirseniz ister bireysel isterse yönetim aracılığı ile Şekerbank ile yapmış olduğumuz özel anlaşma ile 24 AY FAİZSİZ TAKSİTLE (24 ay “0 “ faizli kredi kullanarak ) ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca 60 aya varan çok düşük faizli kredi de kullanarak ödeme imkanınız var.

ŞİMDİ MANTOLAMA YAPTIR BAHARDA ÖDEMEYE BAŞLA

Binanıza mantolama yapmaya keops yapı ile karar verirseniz kışa girmeden binanıza mantolama yaptırın, ödemenize NİSAN 2014 te ÖDEMEYE başlayın. Anlaşmalı olduğumuz Banka üzerinden taksit taksit ödeyin, üstelik 18 ayda. Hem kışın fazla doğalgaz faturası ödemekten kurtulun , hem de bütçenizi zorlamayın.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ BİZDEN Binanıza mantolama yapmaya keops yapı ile karar verirseniz kışa girmeden binanıza mantolama yaptırın, Binanıza Enerji kimlik Belgenizi ÜCRETSİZ çıkarıp size hediye edelim.

REFERANS SİZDEN , SÜPRİZ HEDİYELER BİZDEN

Binanıza daha önce bize mantolamanızı keops yapıya yaptırdıysanız ve memnun kaldıysanız, bize refeans olup iş yönlendirin, yönlendirmiş olduğunuz iş sözleşmeye döndüğünde size sürpriz hediyeler sunalım;

* Bir daire boyanızı hediye edelim,

* Yönlendirmiş olduğunuz işte bir daireye düşen bedelin % 10 u tutarındaki parayı size nakit verelim,

* Referanslarınızı firmamızda biriktirip tatile gitmek isterseniz; size tatil seçenekleri sunalım, Ailenizle tatile gidin,

* Firmamıza yönlendireceğiniz işlerden bir daire ye düşen bedel miktarının % 10 u kadar bedeli dilediğiniz hayır işinde kullanın. ( LÖSEV, Çocuk esirgeme Kurumu, Öğrenci Bursu, Mehmetçik Vakfı, Diyanet vb kuruluşların bağış hesabına sizin adınıza bağış yapıp size makbuzunu takdim edelim. )

TOP